درباره فرابین

گروه فنی و مهندسی فرابین در سال 1375 به یاری خداوند متعال با هدف اجرای پروژه های حفاظتی و امنیتی تاسیس شد.
مفتخریم به پشتوانه تجربه مدیران خود و با تکیه بر صنعت روز سیستم های نظارتی و راه کارهای زیربنائی گامی مهم در جهت توسعه و گسترش صنعت برداشته و در این راستا قادر به ارائه خدماتی در بالاترین سطح کیفی می باشیم.

  و با پشتوانه و تجربه ای بیش از دو دهه در زمینه های امنیت ونظارت محیطی ، زیر ساخت ارتباطی و سیستم های وایرلس شروع به فعالیت نموده است. تا در آینده پیش رو در ادامه روند رو به رشد خود با پشتکار و تلاش مداوم دانش خود را بیشتر و بیشتر ارتقاء داده تا از تکنولوژی و دانش روز دنیا باز نماند . این مجموعه بعنوان یکی از بزرگترین، مطرح ترین و فعالترین گروه های فنی و مهندسی در عرصه تامین قطعات و ارائه خدمات مهندسی، اجرایی و پشتیبانی در زمینه ارتباطات ، شبكه ، و حفاظت الکترونیک ،در راستای ارتقای توان صنعتی ، رسالت خود را به انجام رسانده و خدمات خود را با استفاده از ابزار ، دانش روز دنیا و متخصصین پر تلاش به مشتریان و متقاضیان ارائه می نماید.

طرف قرارداد

فرابین با کمک کارشناسان و نیروهای کارآزموده خود، حضوری موفق در پروژه هایی چون بانک ها ، ادارات دولتی ، بیمارستان ها ، مراکز فنی و حرفه ای ، شهرداری ها ، کارخانجات و سازمانهای خصوصی داشته است.
امید است با بروز رسانی و گسترده کردن محصولات خود در زمینه سیستم های امنیتی و نظارتی شما را هر چه بیشتر به اهدافتان یاری نماییم.

شرح بخشی از زمینه کاری شرکت فرابین

ضمن آرزوی موفقیت و پیشرفت روز افزون شما در عرصه تجارت و بهره گیری از پیشرفت های نوین مدیریتی و سیستم های امن الکترونیکی گروه فنی و مهندسی فرابین شرح مختصری از محصولات و فعالیت های خود را  معرفی مینماید:

1- نصب سیستم های حفاظتی و دوربین های مداربسته جهت کنترل پیرامونی و مدیریت.

2- نصب شبکه های کامپیوتری برای دسترسی آسان و سهولت در جابه جایی اطلاعات.

3- نصب سیستم های   Access Control  برای کنترل و مدیریت ورود و خروج.

4- نصب سیستم های مخابراتی سانترال برای سهولت و گسترش روابط داخلی.

مهارت های ما

انواع دوربین های مداربسته
سیستم اعلام سرقت
شبکه های کامپیوتری
نصب سیستم های مخابراتی سانترال
سیستم کنترل تردد و خانه هوشمند

هدف ما جلب رضایت شماست.

پاسخی بگذارید